Příměstský tábor pro děti 9 - 15 let

V týdnu od 12. do 16. srpna 2024 proběhne příměstský tábor pro děti od 9 do 15 let, který organizuje Fakulta umění a architektury Technické univerzity v Liberci. Kapacita tábora je 15 dětí.

O děti se denně od 8,00 od 16,00 hod. postarají pedagogové a studenti doktorského studijního programu Fakulty umění a architektury. Program bude probíhat na fakultě v architektonickém ateliéru Karla Hubáčka a v uměleckém ateliéru na budově A.

Během pobytu si děti vyzkouší základy grafického designu a knižní vazby, vytvoří si model vlastního města, seznámí se s prací s virtuálními brýlemi a 3D programy, vyrobí si zábavnou formou pohyblivá tělesa a prostorové hříčky z papíru a užijí si den při Land Artu. Na závěr tábora je připravena vernisáž uměleckých výtvorů dětí pro rodiče.