Pro všechny, kteří se zajímají o AI a její využití.
‍Ústřední linkou Dnů AI je představení umělé inteligence v návaznosti na aktuální dění a vývoj této technologie. Významná část programu se věnuje praxi a konkrétním příkladům využití AI, a to napříč obory lidské činnosti a v různých kontextech.

Atraktivní obsah přináší akce zástupcům firem, veřejných institucí, stejně jako akademikům, studentům a veřejnosti. Právě šíře záběru Dnů AI otevírá prostor pro nahlédnutí na umělou inteligenci v netradičních souvislostech s důrazem na její mezioborovost.

FUA TUL v rámci celorepublikové akce Dny AI zapojuje prezentací uměleckých projektů na téma: Využití AI v tvorbě.

Blanka Kirchner, lektorka na Katedře umění FUA TUL
"Stejné místo. Stejný čas. Jiné pohledy."
Při realizaci uměleckého objektu pro FP TUL v rámci kurátorského projektu Seminář naděje, byla při zpracování množství textů využita AI, která vygenerovala jednu finální větu.

Adéla Marešová, studentka FUA TUL
Prezentace semestrálního projektu s tématem překladu Kafkových textů pomocí AI.

Blok G, Univerzitní nám. 1, Liberec

3. NP, aula G315